בחירת ביגוד לעובדים

איך להעניק לביגוד לעובדים סגנון ייחודי שייצג את החברה אך יאפשר לכל אחד מהעובדים לשלב סגנון אישי

הבחירה בביגוד לעובדים בסגנון ייחודי שייצג את החברה אך יאפשר לכל אחד מהעובדים לשלב את הסגנון האישי שלו היא תהליך לא פשוט. כיום, בעידן בו החברה תומכת באחר, בשונה, במראה האינדיבידואלי, מומלץ שלא לוותר על האפשרות של כל אחד לשלב את הסגנון האישי שלו בבגדים שהוא לובש מדי יום לעבודה. על מנת  לבחור את המראה הנכון, למעשה, מומלץ להציב את אפשרות לשלב סגנון האישי במקום הראשון. לא משנה אם מדובר בחולצות מודפסות, במכנסי עבודה או בכובעים, המטרה היא לייצר תחושת שייכות למקום העבודה ובו זמנית, לא לוותר על סגנון אישי.

 

אז איך נבחר ביגוד לבגדים


כשבוחרים בגדי עובדים חשוב להתעקש על מגוון פריטים הן בקטגוריית החולצות והן בקטגוריית המכנסיים. האפשרות של כל עובד לבחור בגזרה המתאימה ביותר למבנה הגוף, תצמצם את הסיכוי לכך שיהיה מי שירגישו לא נוח בבגדים ויחושו מרמור. מצב בו העובד מתעורר בבוקר ובין הפעולות הראשונות שהוא עושה יש אחת שגורמת לו למרמור, הוא לא מצב אידאלי.

הפריטים הנבחרים צריכים להיות מגוונים כך שיימצא אחד לכל מבנה גוף. עם זאת, חשוב לבחור בבגדים נוחים ונעימים. לכן יש צורך בבדים איכותיים ואווריריים בימי הקיץ ובבדים מחממים יותר לעונת החורף. שוב, כל הבחירות צריכות להתבצע כשברקע לוקחים בחשבון את האפשרות של על עובד לשלב את האמירה האישית שלו בתלבושת.

אחת ההמלצות הרווחות לבחירת ביגוד לעובדים היא להתמקד בחולצות בגזרות שונות, בהן גם כמה גזרות שיחמיאו למבנה הגוף הנשי. בקטגוריית המכנסיים מומלץ לאפשר לעובדים להגיע לעבודה במכנס שחור או בג'ינס ובקטגוריית הכובעים כדאי לצאת מהקופסא שכובלת לכובעי מצחייה. ​

בחירת בגדים לעובדים

ראשי         בלוג     |     צור קשר